Sürücü güncellemek için program önerisi

Çözüm
Program kullanmadan, donanım kimliği ile bularak elle güncelleyin. Sürücü bulucu programlar hatalı veya güncel olmayan sürücüleri kurabiliyor. Bu da sisteme zarar verebilir.
Bulamadığınız sürücü olursa donanım kimliğini belirterek yeni konu açabilirsiniz.
Driver booster ben de kullanıyorum ama şu şekilde önce windows update kendini güncellemesi için izin veriyorum sonrasında kalan sürücüleri ona bulduruyorum. Eski sürücü kurmuş olabilir hiç kontrol etmedim ama hiç eksik kurmadı bütün donanımlarım her zaman çalıştı. Kaldı ki bir sorun olduğunda düzeltebilmek amaçlı hem geri yükleme noktası oluşturuyor hem de kurmuş olduğu driveri geri sarma özelliği var

Eksik veya eski sürücü kurma durumları çok oluyor. Windows update yeterli sürücüler için. Geri kalanları elle güncellemek daha iyi.
Arkadaşa katılıyorum, bir süre kullandım bu programı. Kurmasına kuruyor ama güncel olmayan sürümleri kuruyor genelde hep. Manuel arama yaptığınızda anlıyorsunuz durumu. Windows Update bence de yeterli. Son sistem kurumumda sadece Ekran kartı sürücüsünü elle kurmuştum. Geri kalanı Windows halletti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı