Süt olmadan shake önerisi

Jorcormy

Decapat
Daha fazla  
Kilo almaya ve kas kütlemi arttırmaya çalışıyorum bunu bir shake ile de desteklemek istiyorum, gün içinde 3 öğün yiyecek vaktim
olmadığından. Ancak süt bana dokunuyor ve protein tozlarını, gainerları denesem de pek haz ettiğimi söyleyemem özellikle gainer çok şekerli geliyor. Sabah aç karnına gainer veya protein tozu içmek zararlı mıdır? Neyse soruma geleyim süt olmadan yapılabilecek shake önerir misiniz?

Laktozsuz süt denedin mi? İçim laktozsuz süt öneririm, A101'lerde var. Diğer marketleri bilmiyorum. 2 haftadır kullanıyorum, çok hafif ve sindirilebilir geliyor artık bana süt.

Laktozsuz süt denedin mi? İçim laktozsuz süt öneririm, A101'lerde var. Diğer marketleri bilmiyorum. 2 haftadır kullanıyorum, çok hafif ve sindirilebilir geliyor artık bana süt.
İçtiğim zaman zaten laktozsuz içiyorum ama inek sütünün yetişkinler için faydaları olmadığına hatta zararlı olduğuna dair birçok araştırma var.Üstelik laktozsuz olanlar yarım yağlı olduğundan kilo alma konusunda bir handikap.

Su, whey (wheyin tadı olmadan gitmez gibi geliyor) / istediğin miktarda bal, muz, 3 ceviz, 3 badem, 3 kaşık şekersiz fıstık ezmesi. Ben daha önce bunu kullanmıştım wheysiz yutamıyordum bile çikolatalı whey tat verdi.

Su, whey (wheyin tadı olmadan gitmez gibi geliyor) / istediğin miktarda bal, muz, 3 ceviz, 3 badem, 3 kaşık şekersiz fıstık ezmesi. Ben daha önce bunu kullanmıştım wheysiz yutamıyordum bile çikolatalı whey tat verdi.
Aynen whey en iyi alternatif gibi bi de gainer yerine yulaf+whey daha mantıklı yulaf daha kaliteli karb kaynağı.

Geri
Yukarı