Sunuculara girmeden VAC ban yeme olasılığı var mı?

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika
Kendimi tam olarak anlatamadığım ve konu başlığının içeriği tam anlatamadağı için yeni konu açmak istedim. Bilgisayarımda olan sorunlardan dolayı oyunlara girmiyorum. Arkadaşımın tavsiye ettiği birine hesabımın boşta durmaması rank Level artması için (CS:GO için) küçük bir meblağa ödeyerek hesabı guard bende olmak kaydıyla verdim. Sonradan arkadaşlarında kendine ait diğer hesabın VAC yediğini gördüm. Hesabımla 44.dakika boyunca oynamış olarak gözüküyor herhangi bir maça girilmemiş.(Rekabetçi basit eğlence..)
Attığım linkteki mesajımda SS'ler mevcut bakabilirsiniz. Hesabım gameşatış üzerinden sipariş verilmişti alıcının mağdur olmaması için teslim etmedim. Eğer hile kullanıldıysa VAC yasaklaması ne zamana gelir? Herhangi bir maça girilmemesine rağmen hile kullanımı mümkün mü?

Ben çok iyi oynadığım için VAC ban yedim, sistemleri çok kötü. Ama siz de ban yersiniz diye düşünüyorum.
İyi oynadığınız için VAC yemezsiniz:) Ben adamın hile açıp açmadığını bilmiyorum ama bu rank boost işinde hile yapılıp kasıldığını kendi hesaplarının da VAC yediğini gördüm iş işten geçtikten sonra. Verdiğim para da boşa gitti bir de durduk yere başıma iş açtım Sağlık olsun:)

Yeni konular

Geri
Yukarı