Sunum nasıl yapılır?

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar büyük bir şirket tarafından mülakata gelmem istendi. Mülakatta yanımda 3 powerpoint sayfası olacak şekilde sunum istiyorlar. Kendini tanıt seni daha rahat tanıyalım gibisinden. İlk sayfayı ben kimim, ne yaparım, nerede okudum, gelecek planlarım nelerdir diye yazdım. Fakat geriye kalan 2 sayfayı ne yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar büyük bir şirket tarafından mülakata gelmem istendi. Mülakatta yanımda 3 powerpoint sayfası olacak şekilde sunum istiyorlar. Kendini tanıt seni daha rahat tanıyalım gibisinden. İlk sayfayı ben kimim, ne yaparım, nerede okudum, gelecek planlarım nelerdir diye yazdım. Fakat geriye kalan 2 sayfayı ne yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sadece Powerpoint mi kullanmanız gerekiyor ? Bana kalsa en iyisi Prezi. Prezi insanların dikkatini daha çok çekiyor ve insanlar gözünü sunumdan ayıramıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı