Superbox alınır mı?

Türkcell Superbox neden almıyorsun? Ben aldım ve çok memnunum, online oyun ve işlerimi komple ondan hallediyorum çok şükür ne kopma ne bir şey hiçbir sorun yaşamıyorum. Kablo ile 4 portu var Pc ye bağlıyorum. Aylık 300 TL 150 GB evet pahalı fakat internet üzerinden iş yaptığım için haliyle değiyor.

Son düzenleme:
Superbox oyun için tam bir faciadir. Atıyorum Vodafone Red ile sınırsız internet alıp telefondan bağlamak daha stabil sonuç veriyor. 2 yil kullanmak zorunda kaldık sonra da bahsettiğim şekilde telefondan bağlandık. Online oyun için kesinlikle tavsiye etmem.

Superbox oyun için tam bir faciadir. Atıyorum Vodafone red ile sınırsız internet alıp telefondan bağlamak daha stabil sonuç veriyor. 2 yil kullanmak zorunda kaldık sonra da bahsettiğim şekilde telefondan bağlandık. Online oyun için kesinlikle tavsiye etmem.

Ben İstanbul'da ikamet ediyorum ve çok memnunum. Kablo ile bağlantı sağlıyorum ve hızım şu anda 35.09 Mbps.

Tabii bu modemi daha iyi yere koyarsanız hız daha da artar. Online oyun oynuyorum ve 1 saniyelik anlık kopma bile bana disconnect veriyor. Dolayısıyla hiç sorun yaşamıyorum.

Geri
Yukarı