SuperBox Nasıldır ?

Doğukan Ürker

Kilopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ping değerleri nasıl? Yayında sıkıntı çıkarır mı? Rahat bir şekilde 1080p video ve yayın izletir mi?

Dipnot: Şu paketi almayı düşünüyorum:

Screenshot_129.png

(kotasız)

Ben 2 ay kullandım, bulunduğum bölgede sıkıntılydı, sonradan sabit fiber geldi, superboxu iptal ettim. Baz istasyonu yoğun olduğu bölge ve saatlerde kanser edebilir, ben kanser olmadan iade ettim, kurtuldum.

Ping durumu bağlı olduğunuz baz istasyonu ile alakalı, kapasitesi doldukça ping artar ve üstüne baz istasyonu ile arada yer alan mesafede eklenmeli.

Aynı anda hem dowland hem upload yapılabildiği için yayınlarda sıkıntı çıkarmaz. 2K video bile izleyebilirsiniz.

Turkcell hattınız var ise telefonu bilgisayara bağlayarak 1 el oyun oynayarak test edebilirsiniz.

Baz istasyonu ile aramda yaklaşık 4 km var. En yoğun zamanlarda bu hızı veriyor. Fakat ne hikmetse steam arasıra 13 mbit ile indirirken hız testi yaptığımda 9.9 mbit çıkıyor. Video izlerken sıkıntı çıkarmıyor. Fakat online oyunlarda spike yiyebiliyorum.
secreen.png

Baz istasyonu ile aramda yaklaşık 4 km var. En yoğun zamanlarda bu hızı veriyor. Fakat ne hikmetse steam arasıra 13 mbit ile indirirken hız testi yaptığımda 9.9 mbit çıkıyor. Video izlerken sıkıntı çıkarmıyor. Fakat online oyunlarda spike yiyebiliyorum.Eki Görüntüle 391671
Baz istasyonları nerede?
Ping durumu bağlı olduğunuz baz istasyonu ile alakalı, kapasitesi doldukça ping artar ve üstüne baz istasyonu ile arada yer alan mesafede eklenmeli.

Aynı anda hem dowland hem upload yapılabildiği için yayınlarda sıkıntı çıkarmaz. 2K video bile izleyebilirsiniz.

Turkcell hattınız var ise telefonu bilgisayara bağlayarak 1 el oyun oynayarak test edebilirsiniz.
Turkcell hattım yok.
Ben 2 ay kullandım, bulunduğum bölgede sıkıntılydı, sonradan sabit fiber geldi, superboxu iptal ettim. Baz istasyonu yoğun olduğu bölge ve saatlerde kanser edebilir, ben kanser olmadan iade ettim, kurtuldum.
Umarım benim bölgemde sıkıntı yoktur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı