Superbox'dan fibere geçiş

Aylık ödemenin 200TL üzerinde olacak bir paketine geçersen olur. Alt paketlere olmaz. Benzer bir durum başıma gelmişti. Turkcell için aylık cebine giren para öneml
Nasıl yapabiliyoruz acill cevap verirseniz

Yukarıda bize anlattıklarını. Superbox'umu iptal edecem ama fibere geçeceğim. Aylık 200TL ödüyorum, beni 200TL ve üzeri bir aboneliğe geçirin ama taahhüt cezası ödemek istemiyorum.
umarım kabul ederler çok teşşekur ederim

Merhabalar ben 2 senedir superbox abonesiyim ve bizim buraya daha yeni fiber altyapı çekildi. benim taahhütümün bitmesine 6 ay var . ben cayma bedeli ödemeden Superonline fiber geçmek istiyorum bu konuda bilgisi olan yazabilirmi

5 ay önce Superbox'dan Fiber'e cayma bedeli ödemeden geçtim! Müşteri hizmetlerinden bilgi alın.

Şimdi Fiber'den Superbox'a dönmek istiyorum ama yanaşmıyorlar

5 ay önce Superbox'dan Fiber'e cayma bedeli ödemeden geçtim! Müşteri hizmetlerinden bilgi alın.

Nedenki fiber kötümü yoksa sizin altyapımı kötü

Merhabalar ben 2 senedir Superbox abonesiyim ve bizim buraya daha yeni fiber altyapı çekildi. Benim taahhütümün bitmesine 6 ay var. Ben cayma bedeli ödemeden Superonline fiber geçmek istiyorum bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?

Benim Superbox hızım 2MB'i geçmediği cayma bedelsiz iptal ettirebildim ikamet ettiğim bölgede Turkcell fiber olmadığı için Türk Telekom fibere geçtim memnunum ama ilk sorduğumda bulunduğunuz bölgede Turkcell fiber hizmeti veriyorsa rahatça geçebilirsiniz dediler 532'yi arayarak iptal ettirebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…