Supercell ID doğrulama kodu gelmiyor

Xlazy1

Hectopat
Arkadaşlar bu Supercell ID gelmeden önce Clash Royale oynuyordum, şimdi tekrar kafama esti oynayayım dedim. Oyuna girdim ve beklediğim gibi eski hesabımın olduğunu, tekrar bağlanmak isteyip istemediğimi sordu. Ben de haliyle evet dedim. Daha sonra Supercell ID'ye attı, e-postamı girdim. Doğrulama kodunu girin diyor ama maile herhangi bir kod gelmedi, ne spamda ne de başka bir yerde. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu Supercell ID gelmeden önce Clash Royale oynuyordum, şimdi tekrar kafama esti oynayayım dedim. Oyuna girdim ve beklediğim gibi eski hesabımın olduğunu, tekrar bağlanmak isteyip istemediğimi sordu. Ben de haliyle evet dedim. Daha sonra Supercell ID'ye attı, e-postamı girdim. Doğrulama kodunu girin diyor ama maile herhangi bir kod gelmedi, ne spamda ne de başka bir yerde. Sorun nedir?
Tüm postalara bakın orada olabilir.

Eğer Supercell ID'nizi önceden Clash Royale oynarken bağlanmadıysanız normal. Yeni bir hesap açıp destekten eğer o hesabınızın # kodu var ise doğrulamayı tamamlayıp geri alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Telefonda bu süreçte ROM değişimi yaptınız mı ? Bu yüzden de gelmeme sorunu oluyor. Diğer türlü ise destekle iletişime geçmekten başka çare yok.

evde leptop bilgisayar fln varsa oraya mailini gir sonra maildeki diğer kutusuna bak orda gözüküo telde açılmıyodu bende de haftalrca beklemiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı