Superonline Aboneliği Başka Adrese Taşımak

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Merhabalar. Superonline fiber aboneliğimi yeni eve taşıyacağım. Alınan evde hala birileri oturuyor. Anlaşılan süre içerisinde evden çıkacaklar ve ben de o eve taşınacağım. Abonelik taşıma işlemini kaç gün önceden başlatmalıyım? Başlattığım anda şu anda oturduğum evdeki internet kesilecek midir? Bu işlemi yapmış olan birinin yorumunu bekliyorum.

Merhabalar. Superonline fiber aboneliğimi yeni eve taşıyacağım. Alınan evde hala birileri oturuyor. Anlaşılan süre içerisinde evden çıkacaklar ve ben de o eve taşınacağım. Abonelik taşıma işlemini kaç gün önceden başlatmalıyım? Başlattığım anda şu anda oturduğum evdeki internet kesilecek midir? Bu işlemi yapmış olan birinin yorumunu bekliyorum.

Taşıma işlemini başlattığın gün büyük ihtimalle oturduğun evde ki internet kesilir. Yeni taşınacağın eve de 1-2 gün için de gelip yaparlar muhtemelen. Tabi bu süreler değişebilir.

Ben bundan 3 sene önce Superonline kullanıcısıydım taşındığmda talep oluşturmuştum o gün içinde aradılar 14 gün içinde taşıyaca dediler.
Ve 12. günde taşıdılar tabii siz bu kadar şanslı mısınız bilemem:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı