Superonline Fiber Altyapısını Binaya Getirtme

Greendex

Hectopat
Arkadaşlar bugün evimin tam önünü birkaç kişi kazıyordu ve kablolar yerleştiriliyordu. Gidip sordum. Turkcell Fiber altyapısı yapılıyor dediler. Bizim eve de ulaşır mı dedim. Yönetici talep oluşturmalı ve binadaki herkes fiber almalı gibisinden bir yanıt verdiler. Normalde bu yanıt yakınlarda fiber olmayan kişiler için verilmiyor mu? Sonuçta evin tam önüne yapılıyor. Binaya neden gelmesin? Ve bundan 9 ay önce de evin oraya kazı yapılıyordu. Yine sormuştum, Turkcell'den geldik vs. demişlerdi. Bugün de zaten fiber gelmiş, biz altyapısını yapıyoruz cevabını aldım. Pek bilgim yok bu konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Bizim binada zaten 4 kişi internet kullanıyor. Bina 3-4 yıllık. Yöneticimiz de hayatta uğraşacağnı zannetmiyorum.

Bütün bina sakinlerinin imzasını içeren dilekçe ile yöneticiniz başvurması gerekiyor. Genelde 8 daire ve üzeri için toplu dilekçelerde FTTH sistem kuruyorlar.
Binada tam 8 bina var. Kimsenin Superonline'a geçeceğini ve abonelik alacağını zannetmiyorum. Wi-Fi ağları listesinde 8-9 tane Superonline var hangileri bizim binaya ait bilmiyorum. Bir çare yok mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı