Superonline Fiber Çekilmesi İçin Başvuru

Gereksizz

Hectopat
Makaleler
1
Bir zamanlar ADSL kullanıyordum fakat aniden bina içi tesisatım arızalandı (sadece bizim daire).
Elektrikçi kablo boşluğu vs. Olmadığı için 7.kata yeni hat çekemeyeceğini söyledi.
Biz de tek alternatif Kablonet'e abone olduk. 3 senedir kullanıyoruz. Yazın taahhütümüz doluyor ben de kampanyalara göz attım.
Kotalı internetler geri gelmiş...
25Mbps 150GB AKK +TVye 60Tl verir iken şimdi 100TL üstü vermemiz gerekiyor bende uzak duracağım açıkcası.
Ben de diğer sağlayıcılara baktım Turknet dışında fiyatlar benzer.

Binamızın önünde (kaldırımın hemen önünde bir tane kanalizasyon kapağı gibi olan bir de kare bir kutu var) Superonline kutusu var beyaz bir kutu.
Bu kutunun üstünde "SUPERONLINE F/O yazıyor fakat binamızda Superonline altyapısı kullanılamıyor siteden aratınca.
Binamızın 200 metre çapındaki tüm binalarda neredeyse bulunuyor (özellikle dikkatimi çeken 5 metre sağımız ve 10 metre önümüzdeki binada bile olması).
Bu hattın bağlanması için başvuru yapabilir miyiz?
Ya da herhangi bir koşul var mıdır?
Nereye dilekçe vereceğiz ya da arayacağız?
Yoksa Kablonet'in yüksek pingli internetine fahiş fiyatlar vermek zorunda kalacağım.
Teşekkürler.

Ekteki dosyayı başka bir konuda buldum aynı kutu var bide yuvarlak olandan var.

Dosya Ekleri

• d6a90b28feddd60b8f401960cad1a138.jpg
    d6a90b28feddd60b8f401960cad1a138.jpg
    149,4 KB · Görüntüleme: 263
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim TTNET için, binanızdaki tüm dairelerden imzalı dilekçe toplayıp ilgili Telekom Müdürlüğüne götürüp veriyordunuz ancak Süperonline için nasıl bilemiyorum bir süperonline müşteri hizmetlerine danışmanızda fayda var. Telefon : 0850 222 0 222.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı