Superonline fiber kullanılır mı?

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Halihazırda Türk Telekom'un VDSL altyapısından TurkNet kullanıyorum 80/8 MB 140TL olarak. Bu ay evime Superonline fiber geldi ve yeni paket açılamışlar 12 ay taahhütlü sizce alınır mı?

1654449374150.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Halihazırda Türk Telekom'un VDSL altyapısından TurkNet kullanıyorum 80/8 MB 140TL olarak. Bu ay evime Superonline fiber geldi ve yeni paket açılamışlar 12 ay taahhütlü sizce alınır mı?

Eki Görüntüle 1410442

Sakın alma kardeşim sana yalvarıyorum. Ben geçtim cok pişmanım şimdi diceksinki her bölge bir değil sen memnun değilsindir ama başkası memnundur ama öyle değil. İnternette düzgün bir araştırma yap hatta bende bir sürü fotoğraf atarım istersen 10 aboneden 1 i memnun oluyor. İlk başlarda her şey güzel gidiyor sonra cgn havuzu yok bilmem neyin havuzu yok statik IP yok Prime time zamanı. Alma kardeşim geçme eğer internetinde şu an bir problem yoksa oyun oynarken bir anda pingin falan zıplamıyorsa kal kendi sağlayıcında.

Sakın alma kardeşim sana yalvarıyorum. Ben geçtim cok pişmanım şimdi diceksinki her bölge bir değil sen memnun değilsindir ama başkası memnundur ama öyle değil. İnternette düzgün bir araştırma yap hatta bende bir sürü fotoğraf atarım istersen 10 aboneden 1'i memnun oluyor. İlk başlarda her şey güzel gidiyor sonra cgn havuzu yok bilmem neyin havuzu yok statik IP yok Prime time zamanı. Alma kardeşim geçme eğer internetinde şu an bir problem yoksa oyun oynarken bir anda pingin falan zıplamıyorsa kal kendi sağlayıcında.

Türk Telekom 24 Mbps internet kullanıyorum ve acayip kötü. Oyun indirirken saniyede ortalama 600KB/SN iniyor.20 GB oyunu indirmem günler alıyor. Superonline fiber e geçsem daha iyi olur mu?

Türk Telekom 24 Mbps internet kullanıyorum ve acayip kötü. Oyun indirirken saniyede ortalama 600KB/SN iniyor. 20 GB oyunu indirmem günler alıyor. Superonline fiber e geçsem daha iyi olur mu?

Senin durumun farklı bu durumda geçilebilir. Yoğunluk durumlarında 100 download veremiyorlar ama KB ile de indirme yapmazsın. En kötü saniyede ortalama 6 MB indirirsin.

Geri
Yukarı