Superonline internette Superonline harici modem çalışmıyor mu?

luckluckii

Hectopat
Modem aldim kullanmak icin. Baglayamadim. Sonra musteri hizmetlerini aradim. Superonline harici farkli modem kullanamazsiniz dedi. Sizin modeminiz fiber dedi. Fiber olmayan modem calismaz dedi. Bunun hiçbir yolu yok mu? Ben bunlarin modemini kullanmak istemiyorum. Para verip almisim kullanamiyorum. Saka gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet ama modemin Wi-Fi ağını kullanmayacaksınız. Ayrıca modemi neden kullanamıyorsunuz?
Cunku superonline kendi verdigi modem harici modem kullanamiyormusuz. Ne kadar sacmaysa. Aldigim yeni modemimi araci olarak kullanacagim bu saatten sonra. Adam akilli internet sirketi olsa ona gececegim de hepsi birbirinden beter.

Modem aldim kullanmak icin. Baglayamadim. Sonra musteri hizmetlerini aradim. Superonline harici farkli modem kullanamazsiniz dedi. Sizin modeminiz fiber dedi. Fiber olmayan modem calismaz dedi. Bunun hiçbir yolu yok mu? Ben bunlarin modemini kullanmak istemiyorum. Para verip almisim kullanamiyorum. Saka gibi.
Aynı sıkıntı bende de var, Keenetic extra dsl modemi mi router olarak kullanıyorum, misafirler filan gelse bile keenetic modeme sadece ben bağlanıyorum güzel oluyor hep full diş ve hızlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı