Superonline vs TurkNet

Furkanreiss

Centipat
En son Türk Telekom'da 12 megabitlik paketimi iptal ettim 4 yıl boyunca Türk Telekom'un berbat hizmetinden bıkıp iptal ettim ve bir an önce yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum.
Adresimde fiber yok Adsl/Vdsl ile en fazla 16 megabit hız alabiliyor muşum hangi şirketi tercih etmeliyim (yüksek hız derdim yok vaadettikleri hızı olduğu gibi sunmaları kopukluk olduğu zaman hızlı bir şekilde düzgünce düzelten şirket hangisidir)?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son Türk Telekom'da 12 megabitlik paketimi iptal ettim 4 yıl boyunca Türk Telekom'un berbat hizmetinden bıkıp iptal ettim ve bir an önce yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum.
Adresimde fiber yok Adsl/Vdsl ile en fazla 16 megabit hız alabiliyor muşum hangi şirketi tercih etmeliyim (yüksek hız derdim yok vaadettikleri hızı olduğu gibi sunmaları kopukluk olduğu zaman hızlı bir şekilde düzgünce düzelten şirket hangisidir)?
1 senedir Turknet kullanıyorum, sıkıntı yaşamadım. Yani Turknet'i öneririm. Maksimum kaç megabit hız aldığınızı görmek için Turknet'in testine girebilirsiniz.
1670689813087.png
Not: 1000 Megabit hıza yaklaşık 159 lira gibi bir fiyat ödüyordum yanlış hatırlamıyorsam.

İkisinin fiyatları nedir? Fiyat belirtir misiniz?
Turkcell i aradım ve adresime internet vermiyorlarmış Turknet 170 tl 16 megabit hız verecekler adresime alt yapı geldiği zaman fiyat aynı kalıp hız yükselecekmiş
Geçirir mi sizce hocam

1 senedir Turknet kullanıyorum, sıkıntı yaşamadım. Yani Turknet'i öneririm. Maksimum kaç megabit hız aldığınızı görmek için Turknet'in testine girebilirsiniz.Eki Görüntüle 1598981 Not: 1000 Megabit hıza yaklaşık 159 lira gibi bir fiyat ödüyordum yanlış hatırlamıyorsam.
Turktelekom altyapısıyla 16 megabit hız altyapı geldiği zaman hız yukselip fiyat aynı kalacakmış
Ve geçmemi önerirseniz turknet arkadaşını davet et kampanyası varmış kodu benimle paylaşabilir misiniz ( referans kod degil modlar yanlış anlamasın)

ADSL altyapınız mevcut sanırsam size önerim Türk Telekom'da kalmanız ADSL altyapıda diğer firmalarda daha çok sorun yaşama ihtimaliniz fazla ama isterseniz bir TurkNet test edip duruma göre iptal edebilirsiniz.

Ben de aktif Superonline kullanıyorum. Taahhütüm bitmek üzere. Yeni paket fiyatları 25MBps için ilk 6 ay 200TL'den başlıyor. Binada hem Superonline hem Kablonet alt yapısı var. Öğrenciyim. Bu fiyatları bunlara verip normal kullanmaya devam etmek mantıklı mı yoksa Turknete şans vermeli miyim bilmiyorum. Ankara'da Keçiören'de merkezde oturuyorum ama Turknet sitesinde en fazla 47MBps verebileceğini söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı