Superonline Yeni Modemle Birlikte Ping Sorunu

nurco

Kilopat
Hayatımda superonline fiber'den başka bir internet kullanmadım. Siyah modemi vardı arızalanınca beyaz bi tane getirdiler ve o modemi yıllarca sorunsuz kullandım, yemin ediyorum bir defa bile olsun modemden kaynaklanan ping sorunu yaşamadım taş gibiydi. Bi' ara durmadan elektrik gidip gelince patladı modem, yeni hg255s modemini getirdiler ama bu modemde sorun var nedense. Ping sorunu oluyor, 50mbps internetimden eski aldığım performansı alamıyorum. Birisi video açınca 500 e kadar pingim çıkıyor ki eski modemde hiç öyle bir şey yoktu ben hatırlıyorum oyun oynarken 1080p video açıyordum ping çıkmıyordu, şu modem geldi geleli ben hariç başka biri modeme bağlandığında ping sorunu çıkıyor ayrıca 50mbps internetimle 360p video seyredemiyorum hangi cihaz veya hangi site olursa olsun. Sebebi nedir acaba bilen var mı? Arayıp konuşmalı mıyım?

Ben bir ara derim ama diyecekleri aynı şey :D modemi kapatın 5 dk bekleyin tekrar açın diyecekler o yüzden sen modemi önce dene olmazsa (bence olmaz) bi ara derim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı