Superonline yeni pakete geçince modem değişikliği olur mu?

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
2 yıl olacak 35Mbps'lik bir paket kullanıyoruz. İnternetten memnunuz fakat kendimce sebeplerden başka bir pakete geçmek istiyorum. Altyapımız Turkcell'in. 200Mbps'lik şu paketi düşünüyorum. Paketin şartlarında Wi-Fi 5 veya Wi-Fi 6 router verileceği söyleniyor. Benim sorum şu elimde halihazırda Wi-Fi 5'li HG255s router var fakat performansından memnun değilim. Yeni pakete geçersem yeni Wi-Fi 6'lı router isteyebiliyor muyum?

1675503741462.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi 6 modeme geçiş talebi yapınca değiştiryorlar ama geçen sene 130TL kurulum ücreti vardı, bu sene artmıştır.
Ücret vermeden olmuyor mu? Yeni müşteri gibi.

Birde başka bir paket daha var, sadece wifi 6 modem ücreti yazıyor şartlarında. Bu pakette bedelsiz verirler mi acaba?

Ücret vermeden olmuyor mu? Yeni müşteri gibi.

Bir de başka bir paket daha var, sadece Wi-Fi 6 modem ücreti yazıyor şartlarında. Bu pakette bedelsiz verirler mi acaba?

Turkcell ne zaman mevcut müşteriye kıyak geçmiş ki? Ben ödeyerek geçtim kaç yıllık Superonline müşterisi olmama rağmen. Statik IP bile 60TL aylık.

Turkcell ne zaman mevcut müşteriye kıyak geçmiş ki? Ben ödeyerek geçtim kaç yıllık Superonline müşterisi olmama rağmen. Statik IP bile 60TL aylık.
Tarife bitimine yakın ağlıyolar bizde kalın diye. O sırada modem değişikliğini falan kabul ediyorlar da tarife bitmeden geçmeyi düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı