Superonline ZTE H3600 Wi-Fi çekmiyor

esat585

Hectopat
Superonline'a geçeli 1.5 hafta falan oluyor. Bundan önce TurkNet kullanıyordum. Daha sonra adresime Superonline altyapısı çekildi ve evime Superonline'dan tanıtım için geldiler. Taahhütsüz 100 Mbps interneti övdüler ve modemlerinde evin hiçbir yerinde çekmeme sorunu olacağını söylediler. Ben de taahhütsüz olduğu için denemek istedim. Modemin yanındayken sıkıntı yok 100 Mbps hız alabiliyorum ama benim odama gelen hız 4 Mbps civarı. Bazen Superonline teknik işlemlerden ağ iyileştirme yapıp hızı geçici olarak 25 Mbps civarına falan çıkarabiliyorum ama kısa bir süre sonra yine aynısı oluyor. Benim eski modemim klasik Türk Telekom'un beyaz ADSL mode miydi ve o modemde hiç böyle çekmeme sorunu yaşamamıştım eski ve Wi-Fi 6 modem olmamasına rağmen. Malum üniversiteler de Online eğitime geçtiği için internet şart. Fakat internet hızı yüzünden derslerden verim alamıyorum. Müşteri hizmetleriyle konuşup modemi değiştirebiliyor muyuz? Ya da herhangi ayar yardımıyla bu çekmemenin ötesine geçebiliyor muyuz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı