Çözüldü Superpower 2 uyumluluk hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilkeryasin2727

Attopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben kısa süre önce Superpower 2 indirdim. Fakat oyunu açtığımda karşıma bir pencere çıkıyor ve bu pencerede

"This application can be launched with a release version of Microsoft Windows 95/98/ME/ NT 4.0/2000/XP/ Server 2003 only."

Yazıyor. Hemen sağında da alt alta "Information" ve "OK" tuşları var. Programı belirtilen versiyonların, Windows 7'nin ve XP'nin uyumluluk moduyla açtım. Fakat yine de aynı sonuç verdi. Bunun bir çözümü var mı?

İşletim Sistemim: Windows 7

Son düzenleme:
Çözüm
İlk olanı hocam.
İlk kutucuk Basit Ağ Yönetimi Protokolü'nü işaretledim. DirectX 9 yükledim. Net Framework 3.5 yükleyemedim çünkü kurulumu bilmediğim bir sebepten dolayı tıklamama rağmen açılmıyor.

Maalesef halen aynı hatayı alıyorum.
Oyunu yeniden yükledim, sorunum çözüldü.
.Net Framework 3.5 ve DirectX 9 yükleyerek de deneyebilirsiniz. Denetim Masasından Windows Özellikleri Aç/Kapat sekmesinde bulanan kutucuğu işaretleyip deneyin. DirectX 9 içinse aracı kullanabilirsiniz.

.Net Framework 3.5 ve DirectX 9 yükleyerek de deneyebilirsiniz. Denetim Masasından Windows Özellikleri Aç/Kapat sekmesinde bulanan kutucuğu işaretleyip deneyin. DirectX 9 içinse aracı kullanabilirsiniz.
Windows Özellikleri Aç/Kapat sekmesini bulamadım. Acaba sizin bahsettiğiniz o sekme Windows 7'de bulunmuyor olabilir mi?

Düzenleme: Buldum. Fakat birden fazla kutucuk var. Hangisini işaretleyeceğim?

Windows Özellikleri Aç/Kapat sekmesini bulamadım. Acaba sizin bahsettiğiniz o sekme Windows 7'de bulunmuyor olabilir mi?

Düzenleme: Buldum. Fakat birden fazla kutucuk var. Hangisini işaretleyeceğim?
İlk olanı hocam.

İlk olanı hocam.
İlk kutucuk Basit Ağ Yönetimi Protokolü'nü işaretledim. DirectX 9 yükledim. Net Framework 3.5 yükleyemedim çünkü kurulumu bilmediğim bir sebepten dolayı tıklamama rağmen açılmıyor.

Maalesef halen aynı hatayı alıyorum.
Oyunu yeniden yükledim, sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı