"support.apple.com/iphone/restore" hatası

DesCMON

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Telefonum bozuldu ve 17 günlük kapanmada tamir ettirme şansım olmadığı için 2 hafta kullanmak için evde uzun zamandır kapalı duran eski iPhone SE'yi aldım. Fakat açmaya çalıştığımda ekran böyle kalıyor.

ios13-iphone-xs-restore-iphone.jpg

Ekranda yazan adrese gittim fakat bir şey anlayamadım. Daha önce yaşayıp çözen biri yardım ederse sevinirim. İyi forumlar.

Bilgisayarına iTunes indir. Telefonu kabloyla bilgisayara bağla. Bağlantıyı sakın kesme. Telefonu Power ve Home butonlarına basılı tutarak aç. Apple logosu gelince bırak. iTunes üzerinde 'Cihazın geri yüklenmesi gerek.' tarzı bir uyarı çıkacak. Güncelle'ye tıkla. Yüklemenin bitmesini bekle.

Bilgisayarına iTunes indir. Telefonu kabloyla bilgisayara bağla. Bağlantıyı sakın kesme. Telefonu Power ve Home butonlarına basılı tutarak aç. Apple logosu gelince bırak. iTunes üzerinde 'Cihazın geri yüklenmesi gerek.' tarzı bir uyarı çıkacak. Güncelle'ye tıkla. Yüklemenin bitmesini bekle.
Hocam dediklerinizi yaptım.Şuan yükleme yapıyor.Telefon ara sıra açılıp kapanıyor indirme de durup devam ediyor.İndirme bittikten sonra yüklemeyi yaparken sıkıntı olur mu?

Hocam dediklerinizi yaptım.Şuan yükleme yapıyor.Telefon ara sıra açılıp kapanıyor indirme de durup devam ediyor.İndirme bittikten sonra yüklemeyi yaparken sıkıntı olur mu?
Sitede herhangi bir açılıp kapanmayla ilgili bilgi yok. Şahsen Apple ürünlerini kullanmadığım için kesin bir bilgi veremem.

Dostum 45 dakika uzun gibi geldi bana cihazdan cihaza fark ediyor mu bilmiyorum açıkçası 11 kullanıyorum en az 4 5 defa iTunes üzerinden senin yaptıgın işlemleri yapmışımdır hiçbirinde 45 dakika gibi bir süre beklemedim.

Geri
Yukarı