Suriyeliler yüzünden ayağım kırıldı

Arkadaşlar çocuğu buldum, ailesinde hırsızlık,kaçakcılık falan ne ararsanız var. 2 sene önce arkadaşımın motorunu çalanlarda bunlardı.
Şikayet edin, sömürün onları doğduklarına pişman olsunlar. Böyle akıllanırlar anca.

Şikayet edin, sömürün onları doğduklarına pişman olsunlar. Böyle akıllanırlar anca.

Arap sevdalısı ailem oğraşma diyorlar. Şu an ayağım kırık olduğundan dışarı çıkamıyorum, ama iyileşince ben kendim uğraşacağım.

Arap sevdalısı ailem oğraşma diyorlar. Şu an ayağım kırık olduğundan dışarı çıkamıyorum, ama iyileşince ben kendim uğraşacağım.
Kendiniz uğraşmayın, uğraşırsanız hem başınız derde girer hemde siz haksız duruma düşersiniz.

Mutlaka şikayet edin, asla ama asla bu olayı geçiştirip gitmeyin.

Senin yaşın kaç? Ayağım kırıldı diyorsan kim olursa olsun düşünmeden şikayet edilmeli kırık hafif bir şey değil yarın başka birinin başına da gelebilir. Kamera kayıtları varsa zaten dava süreci vs çok kolay işleyecektir yok diyorsan o zaman zaten polise başvursan bile bir şey yapmıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…