Synaptic TouchPad Ünlem İşareti

ACAR28

Kilopat
Arkadaşlar geçenlerde konu açtımdı.
Servisten Gelen Laptopun Touchpad'i Çalışmıyor
Laptopa yaklaşık birkaç saat önce format attım lakin yine touchpad düzelmedi. İnternetten araştırırken aygıt yöneticisinden gizli aygıtları göster seçeneğini işaretledim. Fare bölümünde Synaptics SMBus TouchPad kısmında ünlem var. Detayları resimde mevcut. Lütfen artık Mecidiyeköydeki ServisPoint'e gitmek istemiyorum ne yapabilirim? Sürücüyü güncelledim, devre dışı bırakıp aktifleştirdim, kaldırdım ama bir şey değişmedi. Eğer bir çözümü yoksa muhtemelen donanımsal. Ben laptopu bakım için temiz her şeyi çalışır verdim. Bilgisayara olana bak. Son olarak kasayı söküp bu touchpad kısmındaki soketlere erişebilir miyim?
IMG_20180502_235518.jpg
Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

İndirin, kurun. Sonucu paylaşın olmazsa başka çözüm sunalım.
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ama ben zaten kurdumdu defalarca kaldırmama rağmen. Büyük ihtimal problem donanımsal gibi.
Bu sabah az önce servise götürdüm. Sağolsunlar 5 dakikada sigaramı içerken hallettiler. Sokette temassızlık varmış. Konu kilitlenebilir.
Bu sabah az önce servise götürdüm. Sağolsunlar 5 dakika içerisinde sigaramı içerken hallettiler. Sokette temassızlık varmış. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı