Çözüldü System temperature (90D) hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımı açtıktan 15 dakika sonra çok ısınıyor ve kapanıyor açma tuşuna bastığımdada "System temperature (90D)" yazıyor sizce neden bu hatayı veriyor nasıl kurtulurum bilgisayarım çok eski bir laptop o yüzden midir sizce.

Not: Sadece video izliyorum ve 15 dakikada kapanıyor oyun oynasam kim bilir kaç dakikada kapanacak.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımı açtıktan 15 dakika sonra çok ısınıyor ve kapanıyor açma tuşuna bastığımdada "System temperature (90D)" yazıyor sizce neden bu hatayı veriyor nasıl kurtulurum bilgisayarım çok eski bir laptop o yüzden midir sizce.

Not: Sadece video izliyorum ve 15 dakikada kapanıyor oyun oynasam kim bilir kaç dakikada kapanacak.

Biliyorsanız fanı tamamen temizlemeli ve termal macunu yenilemelisiniz. Bilmiyorsanız teknik servise söylediğim şekilde verin sisteminiz ısı yüzünden kendini kapatıyor.

Biliyorsanız fanı tamamen temizlemeli ve termal macunu yenilemelisiniz. Bilmiyorsanız teknik servise söylediğim şekilde verin sisteminiz ısı yüzünden kendini kapatıyor.

Çözüm
Hocam bilgisayardan çok anlamıyorsanız bir tamirciye verin ve onlardan FAN'ı ve termal macunu yenilemelerini isteyin. Aman mahalle tamircisine vermeyin. Çoğu kazıkçı. Bu arada kendinize güveniyorsanız isterseniz gerekli malzemeleri alıp (Fırça, Termal Macun ve tornavida seti gibi şeyler) kendiniz de tamir edebilirsiniz cihazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı