Çözüldü System32 dosya izni nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theBBA

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
500GB
Ekran kartı
RTX 3050 Laptop
İşlemci
R7 4800H
Arkadaşlar bilgisayarımda bir oyun açmak için video izlemiştim ve videodaki adam, System32'nin içindeki opengl.dll dosyasını internetten yüklediği bir dosya ile değiştiriyordu. Yaptım o sonuç çalışmadı sonradan farklı bir teknik denedim ve oyun düzeldi ancak çok kasıyor ve eski opengl.dll dosyam hala yedekte duruyor. System32'nin içine tekrardan nasıl atarım? İzin gerekli.

Çözüm
Arkadaşlar bilgisayarımda bir oyun açmak için video izlemiştim ve videodaki adam, System32'nin içindeki opengl.dll dosyasını internetten yüklediği bir dosya ile değiştiriyordu. Yaptım o sonuç çalışmadı sonradan farklı bir teknik denedim ve oyun düzeldi ancak çok kasıyor ve eski opengl.dll dosyam hala yedekte duruyor. System32'nin içine tekrardan nasıl atarım? İzin gerekli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izle düzelir. Ben açıklardım ancak üşendim :D
He bide Windows açılırken F7'ye basarak da değiştirebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu izle düzelir. Ben açıklardım ancak üşendim :D
He bide Windows açılırken F7'ye basarak da değiştirebilirsin.

Çözüm
bunu izle düzelir. Ben açıklardım ancak üşendim :D
He bir de Windows açılırken F7'ye basarak da değiştirebilirsin.

1652454287048.png

Böyle bir hata verdi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı