Çözüldü "SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

berkanaydin

Femtopat
Daha fazla  
Özellikle Office, Google ve Steam kütüphanesi açıkken oluyor. Burada az dosya olduğuna bakmayın, 10 kez falan aynı hatayı verdi. Bilgisayarı sıfırladığım için sadece elimde bu dosyalar kaldı.

Minidump dosyaları

Sistem:
i5-10500H, GTX 1650 Ti, 16 GB RAM, 500 GB SSD, Monster.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
NVIDIA ekran kartı sürücünü ve İntel HD Graphics sürücünü güncelle. Sürücüyü güncellemeyi bilmiyorsan söyle güncellemene yardım ederim.

CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve şu komutu sfc /scannow gir. %100 olmasını bekleyin.

USB portuna sadece klavye, fare ve kulaklık takılı kalsın. USB portuna bu ekipmanlardan başka bir şey takmayın. Ek olarak fare, klavye ve kulaklık USB'leri çıkartıp tekrar takın.

Olay görüntüleyicisi raporunu paylaş.
NVIDIA ekran kartı sürücünü ve İntel HD Graphics sürücünü güncelle. Sürücüyü güncellemeyi bilmiyorsan söyle güncellemene yardım ederim.

CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve şu komutu sfc /scannow gir. %100 olmasını bekleyin.

USB portuna sadece klavye, fare ve kulaklık takılı kalsın. USB portuna bu ekipmanlardan başka bir şey takmayın. Ek olarak fare, klavye ve kulaklık USB'leri çıkartıp tekrar takın.

Olay görüntüleyicisi raporunu paylaş.

Çözüm
Ekran Kartı sürücülerini güncelledim teşekkürler

CMD'de bu hatayı veriyor = scf' is not recognized as an internal or external command,operable program or batch file.

Olay görüntüleyicisi raporu: SİSTEM.evtx

sfc /scannow komutunu CMD'ye yazmadan önce yönetici olarak çalıştırdınız mı?

1619760463454.png

Yani dediklerinizi yaptıktan sonra henüz mavi ekran alamdım, tarama sonucu bir sorun bulamadığı söyleniyor, (indows Resource Protection did not find any integrity violations.)

Geri
Yukarı