"SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

emrahcey

Kilopat
Minidump Rapor Linki
https://disk.yandex.com.tr/d/FWt0Cepg0n1jrw
RAM
Patriot Viper 7000 Mhz. CL32 16x2
SSD veya HDD modeli
128GB Corsair
Ekran kartı
Asus Tuf Gaming RTX 3080
Anakart
MSI X670E Tomahawk Wifi
İşlemci
Ryzen 7 7800x3D
Windows 11 kullanıyorum.
MSI X670E Tomahawk Wi-Fi
7800x3D.
32 GB RAM 7000 MHz. (BIOS'un ayarları olan 4800'de kullanıyorum.)
Ekran kartı ASUS TUF RTX 3080.
PSU: Cooler Master gx 750W Bronze.

Web üzerinde Amazon Prime'da dizi izlerken, mavi ekran hatası aldım. Ardından bu durum için sürücüleri Windows Update ile güncelleyin gibi bir komut vardı. Komutu çalıştırdım, Amacım eksik sürücü vs varsa güncellenmesiydi. Fakat Winwdows hiç düzgün açılmadı her defasında Yukarıdaki mavi ekran alıyorum. Şu anda da Network destekli Safe Mode'da açtım. Bu sayede yazıyorum. Minidump ektedir.

Son düzenleme:
Çözüm
Açılış sırasında , windows logosu uzun süre dönüyor ardından Bu Bdos uyarısını veriyor. Güvenli mod da açıp, msconfig den windows harici bütün uygulamaların yüklemesini kaldırdım. Sonuç değişmedi.

Olayı çözdüm Windows Run'dan "Verifier.exe" çalıştırmıştım. Sürücüleri kontrol etmesi için...
Güvenli Mod'da açıp tekrar verifier.exe'yi çalıştırıp "Delete exting settings" diyerek iptal ettim.
Olurda başkasının başına gelirse diye...
Aynı hatayı geçen gün okul PC'sinde aldım. Sebebi uygulamanın her açılışta masaüstüne reset atmasıydı. Belki bir uygulama vs. Yüzünden olmuştur.

Açılış sırasında , windows logosu uzun süre dönüyor ardından Bu Bdos uyarısını veriyor. Güvenli mod da açıp, msconfig den windows harici bütün uygulamaların yüklemesini kaldırdım. Sonuç değişmedi.

Olayı çözdüm Windows Run'dan "Verifier.exe" çalıştırmıştım. Sürücüleri kontrol etmesi için...
Güvenli Mod'da açıp tekrar verifier.exe'yi çalıştırıp "Delete exting settings" diyerek iptal ettim.
Olurda başkasının başına gelirse diye...

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı