Systemsettings.exe sistem hatası

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Ağ ve internet ayarları ögesini açın'a tıkladığımda bu hatayı alıyorum, çözümünü bilen var mı?

Hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windowsun çalışması için dosyalarında sorun var dostum. Komut istemini yönetici çalıştır ve şu komutu yaz "sfc /scannow" bitmesini bekle ardından sorun bulundu veya bulunmadı tarzında bir şey yazacaktır. dll dosyası hatalarından oluşan bir sorun ya dll yoktur yada kayıt defteri değerleri yanlıştır. Eğer sorun varsa temiz kurulumdan başka çare yok. Dll sorun gidericileri vs deneme boşuna onlar sorunu çözmez.

Windows'un çalışması için dosyalarında sorun var dostum. Komut istemini yönetici çalıştır ve şu komutu yaz "sfc /scannow" bitmesini bekle ardından sorun bulundu veya bulunmadı tarzında bir şey yazacaktır. DLL dosyası hatalarından oluşan bir sorun ya DLL yoktur ya da kayıt defteri değerleri yanlıştır. Eğer sorun varsa temiz kurulumdan başka çare yok. DLL sorun gidericileri vs deneme boşuna onlar sorunu çözmez.

Komut sistemini yönetici olarak çalıştırıp söylediğin komutu yazsam sorunumun çözülme ihtimali var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı