Çözüldü SysWOW64 klasöründe çok dosya olması normal midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halil_mi

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet, başlıkta da gördüğünüz gibi bilgisayarıma format attım ve SysWOW64 dosyalarına falan bakıyordum bir baktım bu kadar dosya var. Bu kadar olması normal mi sizce?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir, bunlara dokunmayın ve elle DLL atmayın.

Çözüm
Fotoğrafı sanırsam tam olarak çekememişsiniz fakat, SysWOW64'ün içerisinde sistemin stabil çalışabilmesi için gerekli dosyalar var.

Format atmadan önce manuel olarak dosya attığım için format atmıştım belki onlar mı kaldı diye bir şüphem vardı o yüzden bu soruyu sormuştum.

Dosyaları kaldırmayın. Aksi takdirde sistem dosyalarını bozabilirsiniz. Ayrıca sayın moderatörün söylediği gibi manual olarak dosya da atmayın.

Format atmadan önce manuel olarak dosya attığım için format atmıştım belki onlar mı kaldı diye bir şüphem vardı o yüzden bu soruyu sormuştum.
Yok hocam, onlar kalmaz. Sistemin kurdukları ve sizin kurduğunuz Redist paketleri falan varsa bunlar atılır.

Eğer manual olarak bir dosya ya da dosyalar attıysanız temiz kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Zira için rahat etmiş olur.

Geri
Yukarı