T660BTNC vs T520BT vs Q30

QyWolia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Seçimlerden önce hazır fiyatlar yükselmemişken kulaklık alma fikri geldi bu gece ansızın. T660BTNC, T520BT, Q30 modellerinden hangisini tercih etmeliyim? T520BT almak tabii ki en ucuz seçenek olacak benim için ancak 3, 5mm jak girişinin olmaması beni soğutuyor. Gitar çalarken prosesöre bağlayabilirim belki diye düşünüyorum. T660BTNC güzel bir kulaklık gibi duruyor. ANC ve jak girişi hariç tamamen aynı sanırım. T520BT'nin ergonomisi rahattı ve sesini de gayet beğendim.

Q30 özellik olarak baktığımızda daha iyi bir kulaklık. Ama daha kaba ve kulak etrafını sarması, benim gibi uzun ve kıvırcık saçlı biri için bazen çileden çıkartabilir diye düşünüyorum.

Merak edenler için T520BT şu an 1500TL, T660BTNC 2300TL, Q30 2300TL. 800 lira vermek daha fazla özellik için değer mi sizce? JBL bana daha samimi geldiği için Q30'a pek sıcak bakamıyorum ama özelliklerini de göz ardı etmem mümkün gibi görünmüyor.

Sizce T660BTNC alıp geçeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
660btnc satın aldım. Maalesef forumda birinin 2 gündür cevap vermesini bekleyemedim.

Siz üstünüze alınmayınız, bu genel bir şikayettir.

Kusura bakmayın kulaklık kategorisine yazan pek fazla kişi yok bende elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum :)

Kulaklıktan memnun kaldıysanız pişmanlık yaşamayın bu arada.

Kusura bakmayın kulaklık kategorisine yazan pek fazla kişi yok bende elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum :)

Kulaklıktan memnun kaldıysanız pişmanlık yaşamayın bu arada.
Uygulama bağlantısının olmaması bu fiyattaki bir kulaklık için beni şaşırtsa da sesinden olsun rahatlığından olsun epey memnunum. İyi forumlar Hayırlı akşamlar.

Geri
Yukarı