T9600 sistem LoL, CoD ve AC gibi oyunları açar mı?

antonio0o0

Femtopat
Daha fazla  
İşlemciye sahip Lenovo laptopum var. Diğer özellikleri ise:
  • Grafik kartı: Mobile Intel 4 Express Chipset Family (Kötü biliyorum, anakarta gömülü olarak geldiği için yükseltemiyorum maalesef: S)
  • RAM: 8 GB
Sormak istediğim bu sistem özellikleriyle LoL, CoD, Assassin's Creed vb. oyunları oynayabilir miyim veya hangi oyunları oynayabilirim?

T serisi işkenceden başka bir şey değil. Oynayamazsınız. LoL belki.
Makine 13 senelik aşağı yukarı bundan daha fazla bişey beklememek gerek maalesef. Ram i normal de 2 ydi 8 e yükselttim işlemci normalde t4500 dü daha kötüydü film bile izlettir miyordu netten t9600 a yükselttim. grafik kartı gömülü olduğundan değiştiremedim max yükseltebileceğim parçaları yükselttim. Dediğim gibi oyun konusunda şüpheye düştüm indirip yükleme çabasına girmeden bi sorayım dedim. LoL ü açsa o da kafi diyeceğim vakit geçirmek açısından.

Makine 13 senelik aşağı yukarı bundan daha fazla bir şey beklememek gerek maalesef. RAM'i normal de 2 ydi 8'e yükselttim işlemci normalde T4500'dü daha kötüydü film bile izlettir miyordu netten T9600'a yükselttim. Grafik kartı gömülü olduğundan değiştiremedim Max yükseltebileceğim parçaları yükselttim. Dediğim gibi oyun konusunda şüpheye düştüm indirip yükleme çabasına girmeden bir sorayım dedim. LoL'ü açsa o da kafi diyeceğim vakit geçirmek açısından.

T4500 laptop kullandım. CoD serisinden sanırım 2'yi oynayabildim şu dünya savaşı olan eski oyun bayağı.
Peki bende şunu sorayım size hocam T4500'den T9600 geçmek deydi mi? Kardeşim için bende yükseltme düşünüyorum. @GalaxySal450 hocam daha 2 gün once bu konuyu konusuyorduk bu konunun açılması çok iyi oldu.

T4500 laptop kullandım. CoD serisinden sanırım 2'yi oynayabildim şu dünya savaşı olan eski oyun bayağı.
Peki bende şunu sorayım size hocam T4500'den T9600 geçmek deydi mi? Kardeşim için bende yükseltme düşünüyorum. @GalaxySal450 hocam daha 2 gün once bu konuyu konusuyorduk bu konunun açılması çok iyi oldu.
Hocam ne zamandır aklımdaydı benim çünkü doğru dürüst verim alamıyordum pc den ne youtube dan ne tarayıcıdan adam akıllı bişey izletmiyordu aynı zaman da ssd takviyesi de var tabi o da hızlandırdı diyebilirim önbellek biliyosunuzdur t4500 1mb oldukça düşük şu an 6mb gayet iyi yani o konu da internette gezinmeye film felan izlemeye gayet başarılı oldu diyebilirim. Ama oyun konusunda bişey diyemiycem.

Hocam ne zamandır aklımdaydı benim çünkü doğru dürüst verim alamıyordum PC'den ne YouTube'dan ne tarayıcıdan adamakıllı bir şey izletmiyordu aynı zaman da SSD takviyesi de var tabii o da hızlandırdı diyebilirim önbellek biliyosunuzdur T4500 1MB oldukça düşük şu an 6MB gayet iyi yani o konu da internette gezinmeye film falan izlemeye gayet başarılı oldu diyebilirim. Ama oyun konusunda bir şey diyemiycem.

Kaç TL ödediniz hocam işlemci için?

Geri
Yukarı