Taahhüt ne zaman biter?

Teori

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yarın taahhüdüm bitiyor ve netspeed'e geçiyorum. Evrakları gönderdim iptal işlemlerinin başlatılacağını söylediler yarın interneti kullanmam faturama yansır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yarın taahhüdüm bitiyor ve netspeed'e geçiyorum. Evrakları gönderdim iptal işlemlerinin başlatılacağını söylediler yarın interneti kullanmam faturama yansır mı?

Bazen iptal etmiyorlar bile, interneti onlar kapatana kadar kullabilirsiniz yarın Taahhüt bitiyorsa bile kullanmaya devam edin eğer önünüze fatura fln çıkartırlarsa ödemek zorunda değilsiniz çünkü sözleşme çoktan bitti ve siz evrakları gönderdiniz. İnternet şirketleri çok şerefsiz ve adi olabilir sözleşme bitmesine rağmen iptal etmeyip 1 aylık daha fatura gönderebiliyorlar hiçbir şekilde ödeme zorunluluğunuz yok onlar siz iptal evraklarını yolladıktan sonra interneti kesmekle yükümlüler onlar kesene kadar kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı