Taahhüt varken Turkcell'e nasıl geçilebilir?

@Aeronight Dostum anlamıyor musun? Konu sahibinin hattı Vodafone. Şimdi Turkcell'e gidip de, Vodafone hat sözleşmesinden cayma bedelini Turkcell'e sorup, o bedeli Turkcell'e mi ödeyecek?
Dostum sen anlamıyorsun. Anlaman için madde madde yazacağım.
Ben Vodafone'luydum.
Kardeşime hat almaya Turkcell'e gittik.
Turkcell'deki tarifeyi beğendim.
Kendime de yaptırmak istediğim için Vodafone'dan ayrılmam gerekiyordu.
Turkcell'deki çalışana geçmek istediğimi söyledim.
Turkcell'deki çalışan Vodafone taahhütümü kontrol etti.
Turkcell'deki çalışan 16₺'lik taahhüttü Vodafone'a ödeyerek Turkcell'e geçebileceğimi söyledi.
Kabul ettim.
Vodafone'a ödediğim son faturaya ek 16₺ ödedim.
Turkcell'e geçmiş bulundum.

En başta söylemen gereken şeydi.
Ben ne yazdım?
Ben yaşadığımı söylüyorum dostum. Kardeşime yeni hat almaya gittim. Tarifesi hoşuma gitti ve bende yaptırmak istedim. Çalışana sorduğumda 16₺'lik taahhüt çıktığını söyledi. Son faturamda da o taahhüt + faturamı ödeyerek Vodafone ile ilişkimi sonlandırdım.

Dostum sen anlamıyorsun. Anlaman için madde madde yazacağım.
Ben Vodafone'luydum.
Kardeşime hat almaya Turkcell'e gittik.
Turkcell'deki tarifeyi beğendim.
Kendime de yaptırmak istediğim için Vodafone'dan ayrılmam gerekiyordu.
Turkcell'deki çalışana geçmek istediğimi söyledim.
Turkcell'deki çalışan Vodafone taahhütümü kontrol etti.
Turkcell'deki çalışan 16₺'lik taahhüttü Vodafone'a ödeyerek Turkcell'e geçebileceğimi söyledi.
Kabul ettim.
Vodafone'a ödediğim son faturaya ek 16₺ ödedim.
Turkcell'e geçmiş bulundum.
Cevaplarınız için teşekkürler. Yarın en yakın bayiye gidip soracağım eğer arkadaşın dediği gibi 16 TL gibi bir paraysa uğraşmaya değmez öder geçerim.

Cevaplarınız için teşekkürler. Yarın en yakın bayiye gidip soracağım eğer arkadaşın dediği gibi 16 TL gibi bir paraysa uğraşmaya değmez öder geçerim.
2020'de taahhüttüm 8 ay kala bu ücreti ödedim. Duruma göre daha az veya fazla ödeyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı