Tab A7 tabletin şifresini unuttum

slsflex

Centipat
Daha fazla  
Hepinize selam arkadaşlar neredeyse 2 aydır elimi sürmediğim Samsung Galaxy Tab A 7 tabletimin şifresini unuttum. Şifre desen olarak olan şifrelerdendi. Tableti nasıl açabilirim ya da şifre girmeden sıfırlama yönteimi var mıdır?

Cihaz kapalıyken ses açma tuşu ve Power tuşuna basılı tutarak boot menüye girip sıfırlayabilirsiniz. Ancak tüm veriler silinecektir.

Hepinize selam arkadaşlar neredeyse 2 aydır elimi sürmediğim Samsung Galaxy Tab A 7 tabletimin şifresini unuttum. Şifre desen olarak olan şifrelerdendi. Tableti nasıl açabilirim ya da şifre girmeden sıfırlama yönteimi var mıdır?

Tableti kapatın. Power tuşuna ve ses açma tuşuna yaklaşık 5 saniye basılı tutun. Biraz bekleyin.
Alt alta yazılar çıkınca, ses açma ve kısma tuşları ile "wipe Data/Factory reset" bölümüne gelin ve Power tuşuna bir kere basın. Ardından delete all user data üzerine gelerek Power tuşuna basın tekrar. Onuda yaptıktan sonra "reboot System Now" menüsü üzerine gelip Power tuşuna basın ve tabletiniz sıfırlanacaktır.

Samsung hesabınız bağlı mı? Bağlı ise Samsung'un cihazımı bul sitesinden şifreyi kaldırın.

Geri
Yukarı