Tab A9+ vs Honor Pad X9

tabletfurky

Picopat
Daha fazla  
Yakın zamanda çıkacak diyorlar yani eylül'ün başında Tab A9 çıkabilirmiş sizce onu beklemek mi mantıklı olur yoksa 5400 TL'ye Honor pad X9 iş yapar mı? Önceliğim PDF ve video izle. Mek onun dışında orta tarzda oyunları oynamak (Wild Rift)

Tab A9 serisini bekleyin. Honor'un cihazı güncelleme bile almayacak muhtemelen, Samsung'un 2 sürüm güncellemesi garanti :).
Honor Pad X9 için güncelleme alınamayacağı bilgisini nereden okudunuz, bize de kaynağı yollayabilir misiniz?

Yakın zamanda çıkacak diyorlar yani eylül'ün başında Tab A9 çıkabilirmiş sizce onu beklemek mi mantıklı olur yoksa 5400 TL'ye Honor pad X9 iş yapar mı? Önceliğim PDF ve video izle. Mek onun dışında orta tarzda oyunları oynamak (Wild Rift)
Ben Honor Pad X9 aldım ve çok memnunum, sadece S Pen özelliği yok, kalemle yazmak sizin için ihtiyaç değilse tavsiye ederim, sadece orta değil orta-ağır oyunlar bile su gibi akıyor, 4+3 yani 7 GB Ram var, film seyretmek de çok zevkli..

Son düzenleme:
Honor'un İngiltere'deki müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sürüm güncellemesi almayacak, 2 yıllık güvenlik yaması desteği var.
Ben de Honor Türkiye ve Honor Çin'e bir sorayım, nedense İngilizlerin herşeyi bana ters gelir.. 😇

Honor'un İngiltere'deki müşteri hizmetleri ile görüştüm. Sürüm güncellemesi almayacak, 2 yıllık güvenlik yaması desteği var.
Honor Türkiye pad X9 dahil tüm Honor ürünlerinin 3 yıl tüm güncellemeleri yazılım dahil alacağını belirtti..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı