Tab S3 T827 cihazın SIM kart IMEI'sinin data veya GSM olduğunu nasıl anlarım?

Nurettin bey

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bende Samsung tsb S3 T827 4Gli tabletime root yapıp Samsung Tab S3 T825 telefon özelliği açık yüklü olan Custom ROM'unu yükledim gene de telefon özelliği açılmadı bende bunun cihazının SIM kart imeisinin sadece data olarak kullanılmasına bağladım, cihazın imeisinin 4Gli telefon IMEI'si ile değiştirildiğinde bu özelliğin açılabileceğini düşündüm acaba bu şekilde olabilir mi sizin fikirlerinizi duymak istiyorum teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar bende Samsung tsb S3 T827 4Gli tabletime root yapıp Samsung Tab S3 T825 telefon özelliği açık yüklü olan Custom ROM'unu yükledim gene de telefon özelliği açılmadı bende bunun cihazının SIM kart imeisinin sadece data olarak kullanılmasına bağladım, cihazın imeisinin 4Gli telefon IMEI'si ile değiştirildiğinde bu özelliğin açılabileceğini düşündüm acaba bu şekilde olabilir mi sizin fikirlerinizi duymak istiyorum teşekkürler.
Yanlış bilmiyorsam GSM özelliği yoksa İMEİ değiştirsen de açılmaz.

Yanlış bilmiyorsam GSM özelliği yoksa IMEI değiştirsen de açılmaz.

Konuyu sanırım iyi anlayamadınız ben root yapıp telefon özelliği açık olan aynı Tab S3 T825 modelin Custom ROM'unu yükledim ama gene açılmadı bende bunun cihazın imeisinin sadece veri olarak kullanılmasına bağladım onun içinde acaba dedim bir telefonun imesini yüklesem bu telefon özelliği kullanılabilir mi fikri doğdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı