Tab S6 Lite vs. MatePad 10.4

Bir tane buldum şu an yüklüyorum. Sizinli özle konuşabileceğim DC adresi vs var mı acaba? Burayı meşgul etmiyim.
Hocam buraya vermemi yasak olmadığı bir adresim yok.Siz yazabilirsiniz sıkıntı olmaz.Konuya uygun konuşuyoruz.Olsa verirdim ama DC yok.Sanırım diğer sosyal medyalardan ban atıyorlar.
Bir tane buldum şu an yüklüyorum. Sizinli özle konuşabileceğim DC adresi vs var mı acaba? Burayı meşgul et miyim?

Bekliyorum sonucu. Zararlı ise Huawei haber verecektir.

Hocam buraya vermemi yasak olmadığı bir adresim yok.Siz yazabilirsiniz sıkıntı olmaz.Konuya uygun konuşuyoruz.Olsa verirdim ama DC yok.Sanırım diğer sosyal medyalardan ban atıyorlar.

Şu an 8.47 GB indirme yapıyor. Bilgilendireceğim.

Oldu hocam çalışıyor.

Dosya Ekleri

• 16226548490267010125242075332755.jpg
    16226548490267010125242075332755.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Tamamdır hocam. Hayırlı olsun. Bugün Harmony betasıda geldi, yüklemek isterseniz haber vereyim dedim. Oyunda sıkıntı çıkabilir falan ben yapmadım. Bir sorun olursa yazabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Eğer ki denersen bana da haber verebilirsin.
Teşekkür ederim. Eğer ki denersen bana da haber verebilirsin.
Dostum sen hangi Emu'yu kullanıyorsun acaba bir de ayar videosu varsa gönderebilir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı