Tablet ekranı laptopa nasıl yansıtılır?

Havenn

Decapat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi sorum. Laptopun ekranını tablete yansıtabiliyorum ama tersini yapabileceğim bir yöntem bulamadım. Varsa söyler misiniz?

Edit: Galiba bir yöntem buldum, Samsung'un Samsung Flow diye bir uygulaması varmış onu deneyeceğim.

Edit 2:
1623158827093.png

Son düzenleme:
I Phone ise
3uTools programının 3uairplayer adlı bir özelliği varmış, bununla kablosuz olarak telefonun ekranını bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz. Tabi kablolu olarak da yansıtabilirsiniz diye biliyorum, daha önce kablolu olarak denemiştim çünkü ben de. Onun dışında macOS kullanıyorsanız Quicktime'ı kullanabilirsiniz direkt.
Gerekli rehber şurada mevcut: What is
Kısaca nasıl çalıştığına bakarsak:
  • Önce son sürüm 3UTools'u yükleyin ve çalıştırın, ardından 3Uairplayer'ı çalıştırın.
  • Program çalışması için izin isterse gerekli izinleri verin. Ardından büyük bir ihtimalle telefonunuza da 3uTools ile çalışması için bir uygulama indirmenizi isteyecektir.
  • Gerekli işlemleri yaptıktan sonra hem telefonda hem bilgisayarınızda aynı ağa bağlı olduğunuzdan emin olun ve telefonunuzda kontrol Merkezi'ni açarak ekran yansıtma seçeneğine basın (veya basılı tutun). Sonra 3uTools ile alakalı seçeneği seçerek bilgisayarınıza yansıtmaya başlayabilirsiniz.
Buradaki adımlar, verilen makaledeki adımlar. Bu nedenle işe yarayıp yaramayacağını bilmiyorum, fakat olmasa bile kablolu olarak da ekranınızı yansıtabilirsiniz yine 3uTools ile. Ayrıca bunun dışında şu rehberi de takip edebilirsiniz: iPhone'un Ekranını Bilgisayara Aktarmak - Akıllı Telefon
macOS kullanıyorsanız buraya bakabilirsiniz: iOS Cihazını Mac'a Yansıtabilmek için İki Farklı Yol

TeamViewer kullanabilirsiniz.
Windows 10 ise ve tablet de destekliyorsa bağlan özelliği kullanılabilir.
Bilgisayarım windows 10 tabletim de Samsung tab S7. Bağlan özelliğini nerden açabilirim? İkinci ekran diye bir şey var o da dediğim gibi sadece laptoptan tablete yansıtıyor.

Tablette Miracast özelliği bulunmalıdır. Ve açıldıktan sonra laptop seçilmelidir (Wi-Fi ağı veya Bluetooth seçer gibi) ve Windows 10'daki yansıt uygulaması açılır ve yansıtma yapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı