4000-5000 TL Tablet önerisi

olympos14

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makina Mühendisi
Selamlar herkese, makine mühendisliği öğrencisiyim. Okul hayatımda yardımcı olacak bir tablet almak istiyorum. Yardımcı olmasından kastım artık her şeyin PDF'i var neden kalın kalın kitapları, defterleri oradan oraya taşıyayım ya da sadece PDF görüntülemek ve video izlemek için neden ağır oyun laptopumu taşıyayım ki? Mobil cihazlarda çok fazla oyun oynamıyorum. PDF'lerin üzerine veya herhangi bir not sayfasına/uygulamasına not alabilmem, karalayabilmem için kalemi olması önemli. Kullanışlılık açısından Apple cihazları seviyorum. Ama sadece bu işleri yapmam için de iPad Pro'ya para bayılmama gerek yok. Aynı işi görecek iPad mini, iPad Air veya Android bir cihaz da olabilir.

Aklımda (2.el) iPad Air 3. nesil ve Apple pencil var. İşimi görür mü?

Bütçem en fazla 4-5 bin lira.

Yanıtlarınız için teşekkürler biraz araştıma sonucu iPad 9. nesil ve Apple pencil almaya karar verdim.

Huawei MatePad 11 | Tablet | HUAWEI Store TÜRKİYE Snapdragon 865 , 120 hz ekran , 2.nesil huawei kalem(2 ms gecikmeli) ile harika opsiyonlar sunuyor. Ancak eğer google servislerinin olmaması senin için önemli ise -->> Xiaomi Mi Pad 5 6 GB 256 GB 120 Hz 11" Tablet Fiyatları ve Özellikleri sana daha uygun olabilir ama işlemcisi daha kötü , Snapdragon 860 var.
xiaomi mi pad 5'i başka bir kalemle (xp pen marka) kullanabilir miyiz? bir bilginiz var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı