Tableti sıfırlanmıyor

zaf_2000s

Decapat
Daha fazla  
Merhaba excon M70t tabletimin şifresini unuttum internetten baktım ses açma ve Power tuşu ile reset hep var ama benim tabletimde ses açma tuşu yok. Arkasında reset düğmesi yazıyor basıyorum herhangi bir şey olmuyor yalnız Power tuşuna basılı tutarken yani açılırken reset düğmesine uzunca basınca reset yeri geliyor fakat yazılar gelmiyor ünlem işareti çıkıyor.
ROM yüklemek istedim excon M70t bulamadım başka modellerde aradım linkler çalışmıyor çoğu kendi sitesine atmaya çalışıyor ama kendi sitesi kapanmış. Yabancı kaynaklara baktım beyki 10 forum gezdim yok bulamıyorum. Tableti de PC'ye bağladığımda önce bağlanma sesi geliyor hemen ardından çıkma sesi geliyor tablette de USB aygıtı aç yazıyor bağladığımda aç dediğmde sadece dönüyor hiçbir değişiklik yok. Yardım edin ben bu tableti nasıl resetlerim ya da şifresini kırarım içindeki pili çıkarıp ya da herhangi parçasını sök tak yapsam mesela sıfırlanır mı?

Tabletime reset atamıyorum yardım acilll

Bu ekrana geldikten sonra bir kombinasyon ile format kısmı açılır.

Genelde ses açma ve güç tuşu ile gelir. Fakat sizde durumlar farklı gibi.

Deneyebilieseniz rastgele kombinasyonlar deneyim.

Bu ekrana geldikten sonra bir kombinasyon ile format kısmı açılır.

Genelde ses açma ve güç tuşu ile gelir. Fakat sizde durumlar farklı gibi.

Deneyebilieseniz rastgele kombinasyonlar deneyim.

Bütün şeyleri yaptım gibi buradan gelecek yardımları bekliyorum artık 🥹
Android ekranındayken ekrana dokunuyorum açıyorum kapıyorum reste basıyorum farklı farklı denedim her şeyi kafayı sıyıracağım artık.

Bir bakayım YouTube'dan bir video izledim anladım sanırsam.

Fastboot benzerini bir şey var ise oradan halllatme ihtimalimiz var, girebilir misin?

Az önce denedim telefona uygulamasını yükledim programın telefona bağladım telefonda da eşleştir yazıyor yalnız tablet USB bağlandı USB aygıtı açılsın mı diye soruyor aç diyorum sadece dönüyor gene başarısız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı