Tahmini BF 2042 sistem gereksinimleri ne olur?

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Sizce sistem gereksinimleri nasıl olacak? Bence minimum ekran kartı olarak GTX 970 / GTX 1050 Ti ve GTX 1060 belirtilecek. Önerilen ise GTX 1080 ya da RTX 2060 Super olacak. İşlemci tarafında ise minimum olarak Intel'in 7.nesil i7 7700 CPU'su bulunacak. Önerilende ise 7.nesil ı9 ya da 8.nesil ı7 olabilir. RAM olarak minimum 12, önerilen 16. depolama olarak ise 150GB isteyeceğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce sistem gereksinimleri nasıl olacak? Bence minimum ekran kartı olarak GTX 970 / GTX 1050 Ti ve GTX 1060 belirtilecek. Önerilen ise GTX 1080 ya da RTX 2060 Super olacak. İşlemci tarafında ise minimum olarak Intel'in 7.nesil i7 7700 CPU'su bulunacak. Önerilende ise 7.nesil ı9 ya da 8.nesil ı7 olabilir. RAM olarak minimum 12, önerilen 16. depolama olarak ise 150GB isteyeceğini düşünüyorum.
Ekran kartı gereksiniminin 1050 ti olması bence çok düşük bir ihtimal. 1060 daha olası, ama diğer tahminlerine katılıyorum.

Ekran kartı gereksiniminin 1050 ti olması bence çok düşük bir ihtimal. 1060 daha olası, ama diğer tahminlerine katılıyorum.
1060 olası ama 1060 olması büyük bir oyuncu kitlesini de dışarı atmak demek. Çünkü her ne kadar güncel donanımlar piyasada olsa bile GTX 9XX serisinde ve 10 serisinde azınmayacak bir kitle var. O kitleden dolayı pazarlama yüzünden belki minimum için 1050Ti ya da 1060 ama 3GB'lık versiyonu konulabilirmiş gibime geliyor.
GTA 6 için tahminler bitti şimdi BF 2042 için mi başladı? 😂 Oyunun çıkmasına çok kısa bir süre kaldı, yakında betası da çıkar o zaman görürüz.
GTA VI için tahminde bulunmak günümüz için aşırı absürt çünkü ortada bir oyun ya da referans alabileceğimiz bir şey yok. BF 2042 için ise en azından oyun içi görsellerine ve bir takım içeriğine tanıklık ettik. Ve oyunun çıkmasına kısa bir süre kaldı. Umarım ertelenmeden ve FSR destekli olarak piyasaya sunulur.
GTX 1050 ti ve i5 6. nesil diyorum.
K versiyonu mu?

GTA VI için tahminde bulunmak günümüz için aşırı absürt çünkü ortada bir oyun ya da referans alabileceğimiz bir şey yok. BF 2042 için ise en azından oyun içi görsellerine ve bir takım içeriğine tanıklık ettik. Ve oyunun çıkmasına kısa bir süre kaldı. Umarım ertelenmeden ve FSR destekli olarak piyasaya sunulur.
Yakında Webtekno paylaşır, hatta belki de paylaşmışlardır bile. 😎

1060 olası ama 1060 olması büyük bir oyuncu kitlesini de dışarı atmak demek. Çünkü her ne kadar güncel donanımlar piyasada olsa bile GTX 9xx serisinde ve 10 serisinde azınmayacak bir kitle var. O kitleden dolayı pazarlama yüzünden belki minimum için 1050 Ti'ya da 1060 ama 3GB'lık versiyonu konulabilirmiş gibime geliyor.

GTA V'ı için tahminde bulunmak günümüz için aşırı absürt çünkü ortada bir oyun ya da referans alabileceğimiz bir şey yok. BF 2042 için ise en azından oyun içi görsellerine ve bir takım içeriğine tanıklık ettik. Ve oyunun çıkmasına kısa bir süre kaldı. Umarım ertelenmeden ve FSR destekli olarak piyasaya sunulur.

K versiyonu mu?

Muhtemelen k derler ama çok bir fark olmaz.

Geri
Yukarı