Çözüldü Tailwind CSS nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat.xx56

Centipat
Arkadaşlar NPM ne demek? Node.js'yi kurdum. Microsoft Visual Studio kullanmadığım için terminal sayfası yok nereden aktif edebilirim kullandığım editör Atom.

Çözüm
Atomda terminal kendiliğinden gelmiyor. Ayarlardan kuruluyor.
Ama gerek yok, proje klasörünüzde shift + sağ tık yapın, oradan powershelli açıp npm'yi kullanabilirsiniz.
Kod:
npm i tailwindcss

Npm ne demek diyorsanız da, bir paket yöneticisi Node.js için. Python'un pip'i gibi. Paket indirmeye yarıyor.
Arkadaşlar NPM ne demek? Node.js'yi kurdum. Microsoft Visual Studio kullanmadığım için terminal sayfası yok nereden aktif edebilirim kullandığım editör Atom.

Hocam neredeyse hiç bilginiz yok. Bence bu işlere girişmeyin. İyice öğrenin, ondan sonra.

Ama gerek yok, proje klasörünüzde shift + sağ tık yapın, oradan powershelli açıp npm'yi kullanabilirsiniz.
Kod:
npm i tailwindcss

Npm ne demek diyorsanız da, bir paket yöneticisi Node.js için. Python'un pip'i gibi. Paket indirmeye yarıyor.

Çözüm
Kod:
npm i tailwindcss

Cidden yarım saat uğraştım fıtık etti ya
Yaptım çok teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı