Takdir alabilir miyim?

Merhaba dediğim gibi takdir alabilir miyim? Çünkü nasıl becerdiysem seçmeli matematikten 35 aldım bir önceki sınavım 90'dı (haftada 2 saat) diğerleri gayet iyi bir tek fen kaldı (seçmeli fen dahil) onlardan 80-85 alabilirim belki ama bu matematik beni gerçekten çok geriyor. (takdire çok ihtiyacım var)

Zaten bildirdim ama yine de sizi de uyarmak isterim, dostum lütfen yazım kurallarına dikkat et.

Merhaba dediğim gibi takdir alabilir miyim? Çünkü nasıl becerdiysem seçmeli matematikten 35 aldım bir önceki sınavım 90'dı (haftada 2 saat) diğerleri gayet iyi bir tek fen kaldı (seçmeli fen dahil) onlardan 80-85 alabilirim belki ama bu matematik beni gerçekten çok geriyor. (takdire çok ihtiyacım var)

Bütün notlarınızı vermeniz lazım hesaplayalım.

E - okul VBS uygulamasını indirip ortalamana bakabilirsin. Ortalaman 85'in üstündeyse alırsın. Diğer sınavlarını da olduktan sonra bak. 80'e yakınsa ve performans notların girilmemişse de yüksek notlar girilirse takdir alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı