Takıntılarımdan nasıl kurtulabilirim?

Onurfa

Kilopat
Yer
İstanbul,Pendik
Daha fazla  
Takıntılarımdan nasıl kurtulabilirim en ufak şeylerde bile boş muhabbete dönüşüyor aklımdan çıkmıyor doktora gittim faydası göremedim.

Takıntılarınızı bilmeden nasıl yardımcı olabiliriz?

En kötü telefona cizik olması, birisinin benim hakkımda düşüncesi, olumsuzluk. Şimdilik akılma gelen.

Karamsar birisin galiba. Bir olayı, bir şeyi en detayına kadar düşünüp kafanda senaryolar kuruyorsun. Bu da seni huzursuz hissettiriyor. Çözümü varsa aynı sorunu bende yaşıyorum

En kötü telefona cizik olması, birisinin benim hakkımda düşüncesi, olumsuzluk. Şimdilik akılma gelen.

Kendimden örnek verecek olursam değiştiremeyeceğim hiçbir şey için üzülmem. Telefonda çizik oldu değiştiremezsiniz ve çok da önemli değil kabul edip geçin hayatınız buna üzülecek kadar basit değil. Başkalarını boş verin her zaman birileri sizin hakkınıza kötü düşünecek bunu da değiştiremezsiniz. Kendinize odaklanın maddelere ya da başka insanlara değil.

Yani orası öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…