Taksidi ödenmiş ürün iadesi süreci

hemşo kamil

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben 20/03/2023 tarihinde İtopya airport AVM mağazasından 929 TL'ye 10 taksit ile Razer BlackShark v2X kulaklığı satın aldım aldığım gün hemen eve gidip kulaklığı ve mikrofonu test ettim lakin mikrofon da yankı ve cızırtı vardı hiçbir programla çözemedim bende aldığım günün ertesi sabahı İtopya'ya geri götürüp iade talep ettim. İade için servise gitmesi lazım dediler ve servise gönderdiler bugün (06/04/2023) tarihinde beni aradılar ve iadenin onaylandığını söylediler ve 10 gün içinde iade karta yatar dediler ben bu 10 taksit ile aldığım kulaklığın 1 taksitini ödemiştim almadan önce 2500 TL limitim vardı satın alınca 2500 TL olan limit 1600 TL'ye düştü şimdi benim aklımdaki soru o yatırdığım 100 TL'yi nasıl alacağım yoksa 1600 TL olan limit 2600e mi çıkacak çünkü normlade 2500 kendi limiti ya da o parayı direk alabilecek miyim yardımcı olursanız sevinirim.

Yaşadığım deneyimlerden yola çıkarak şunu söyleyebilirim, limitiniz taksit süreci boyunca aylık ödenmesi gereken tutar kadar artar. İlk ay taksitini de ödemişsiniz zaten oda 1-2 hafta içinde ödediğiniz tutar kadar limitinize + olarak yansır.

Yeni konular

Geri
Yukarı