Taksit ile ürün aldığımda hesaptan direk para çekilir mi?

Merhababa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir bilgisayar toplamak istiyorum ama güzel bir bilgisayar için param yetmiyor ve bende şöyle bir şey düşündüm, atıyorum ekran kartının fiyatı 3000TL ve benim hesapta da 3000TL var ben bunu taksitlendirdiğimde (12 ay taksit yaptığımda aylık 250 TL ödeme oluyor) hesaptan direk 3000TL mi çekilir yoksa 250 TL çekilip geriye 2750 TL mi kalır? Aklımda şöyle bir şey var 3000TL param var ve ben yaklaşık 8000TL'lik bilgisayar almak istiyorum, bütün parçaları taksitle aldığım zaman dediğim işlem olur mu? Ekran kartını da aldım 2750 TL kaldı bu sefer işlemciyi almak istiyorum onunda fiyatı 3000TL onda da taksit yaptım ve hesapta 2500TL kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Taksit için kredi kartına ihtiyacın var ve bilgisayar bileşenlerine 12 ay taksit yapılmıyor olabilir. Ürünü aldığında kredi kartının limiti eğer 3.000 TL ise kartının limiti biter ve sen her ay kredi kartına ödeme yaparak o limiti tamamlarsın. Kısacası senin 8.000 TL limitli kredi kartına ihtiyacın var.
Düzeltme: herhangi bir ekran kartına baktım 12 taksit yapıyormuş.

Taksit için kredi kartına ihtiyacın var ve bilgisayar bileşenlerine 12 ay taksit yapılmıyor olabilir. Ürünü aldığında kredi kartının limiti eğer 3.000 TL ise kartının limiti biter ve sen her ay kredi kartına ödeme yaparak o limiti tamamlarsın. Kısacası senin 8.000 TL limitli kredi kartına ihtiyacın var.
Düzeltme: herhangi bir ekran kartına baktım 12 taksit yapıyormuş.
Hocam bir bilgisayar var almayı istiyorum fakat bende Bankkart Genç var galiba limiti 500 TL ,hesabımda 3000TL para var 3000TL yi tek çekim yapsa diğerlerini taksite bölme gibi birşey olur mu ? Bilgisayarı Vatan'dan almayı düşünüyorum.

Hocam bir bilgisayar var almayı istiyorum fakat bende Bankkart Genç var galiba limiti 500 TL ,hesabımda 3000TL para var 3000TL yi tek çekim yapsa diğerlerini taksite bölme gibi birşey olur mu ? Bilgisayarı Vatan'dan almayı düşünüyorum.
Limiti 500 TL olan bir kartla 3000 TL alışveriş yapamazsınız. Olay şöyle oluyor bildiğim kadarıyla; siz 100 TL alışveriş yapıyorsanız kredi kartından banka bunu karşılıyor, sizde buna karşılık fazlasıyla bankaya her ay ödeme yapıyorsunuz. Peşin+taksit ödeme yapabilirsiniz ama dediğim gibi geri kalan taksit miktarı için limiti yüksek bir kredi kartına ihtiyacınız var. Birde bildiğim kadarıyla Vatan Bilgisayar 12 ay taksit yapmıyor. Siz alacağınız zaman konu açın biz size uygun bilgisayarı tavsiye edelim.

İmkansız. Kredi kartın ile en fazla 500 TL'lik ürün alabilirsin. 3.000 TL'yi de nakit alımlar için kullanabilirsin.

Geri
Yukarı