Talon alınır mı?

Hocam tank ve tek başına taşıyabilen karakter bulamadım ncoturne oynuyorum şimdi.
LoL gibi MOBA oyunlarda, tek başına taşımak diye bir şey yoktur. Ayrıca tankların amacı taşımak değil, adı üstünde tanklamak yani hasarı üstünde tutmaktır. Kendine uygun rolü veya karakteri bul, ona göre oyun stilini geliştir.

Skor güzel fakat LoL denen oyunda değişkenler çok. Sadece skora bakarak bir şey söylemek anlamsız kalıyor. İyi oynadığınızı hissediyorsanız devam edebilirsiniz.

Hocam 1 el de Nocturne oynadım 72K hasar 27 10 maçın başında Darius 5 2 başladı genelde iyiyim ama takım yüzünden çıkamıyorum çok şükür taşıdım ve kazandık.

Hocam ilk el gayet güzel geçti 13 4 8 bitirdim.

Skor iyi değil, Shaco dediğin karakter tüm haritada olmalıdır. Ayrıca herkes Shaco'yu kolay kolay oynayamaz, Shaco da 1V5 atamaz. Şahsen illa Shaco oynayacaksanız ve ad kasıyorsanız şu Build'i deneyin derim, drakthar kadar vuruyor ve bayağı tank,en azından kolay kolay düşmüyor.
Hızkesen canbiçen mahvolmuş duruma göre dominik/tahsildar ölü adamın zırhı saldırı hızı ayakkabısı.
Kombosu, keskin sağanağı çalıştırıp 2 tane Auto atıp hızkesen çevirin,3. Auto'yu attığınızda karşınızdaki tank olsa bile sakat kalıyor.
Ayrıca ilk eşya olarak hızkesen aldığınız için hem can geliyor, hem ad güzel geliyor ayrıca saldırı hızı da gelince hem earlyde hem latede öbür Build'lerden daha güçlü oluyor.

Son düzenleme:
Skor iyi değil, Shaco dediğin karakter tüm haritada olmalıdır. Ayrıca herkes Shaco'yu kolay kolay oynayamaz, Shaco da 1V5 atamaz. Şahsen illa Shaco oynayacaksanız ve ad kasıyorsanız şu Build'i deneyin derim, drakthar kadar vuruyor ve bayağı tank, en azından kolay kolay düşmüyor.
Hızkesen canbiçen mahvolmuş duruma göre dominik/tahsildar ölü adamın zırhı saldırı hızı ayakkabısı.
Kombosu, keskin sağanağı çalıştırıp 2 tane Auto atıp hızkesen çevirin,3. Auto'yu attığınızda karşınızdaki tank olsa bile sakat kalıyor.
Ayrıca ilk eşya olarak hızkesen aldığınız için hem can geliyor, hem ad güzel geliyor ayrıca saldırı hızı da gelince hem earlyde hem latede öbür Build'lerden daha güçlü oluyor.

Hocam evet iyi değil ama ilk elim yani deneyeceğim.

Geri
Yukarı