Tam kapanmada alkol satışı yasaklandı!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam kapanmada alkol satışı yasaklandı ama bazı alkol içenler Twitter'da tepkisini gösterdi. Sizin bu konu hakkında düşünceniz nelerdir?

Kaynak;Tam kapanmada alkol satışı yasaklandı!

Kimse kimsenin ne içtiğine karışamaz da bu tweeti atanın da pek mantıklı birisi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca İran olmamız için önümüzde daha çok yol var. :D

Alkol şiddeti arttırdığı için yasaklanması uygun dedim. Dini de kötüye kullananlar var o zaman dini inançlar yasaklansın mı diyor. Aslında buradan itibaren size yazı yazarak zamanımı bile israf etmeme gerek yoktu. Hata bende 😂

Süper yazılar. Beyni olan anlar yapacak bir şey yok arkadaşlar :)

Heleki bazıları yahudide var Hristiyan'da var şu var bu var diyor devletimiz İslam olduğu için gerisi zaten her şekilde öz hakları ile yaşayacaktır problem yapmasınlar bu kadar yaşamaya hakkınız var İslam'ı araştırın az :)

Kaldırmışlar yasağı.

İşte beni bağlamaz diyenlere lafım. O yasak bu yasak diye ileride bu devam eder. Haksız bir durumda sesinizi halk olarak çıkarmazsanız her şeye yasak koyarlar. Sonra ileride s.çmak için bile izin belgesi alırsınız.

Geri
Yukarı