Tam modüler PSU'ya eski FSP PSU kabloları takılabilir mi?

sheby

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bilgisayarımın tam modüler güç kaynağı (FSP M85+ 650W) yandı ve yeni tam modüler güç kaynağı alacağım. Eski güç kaynağının kablolarını çıkartmadım, olduğu gibi duruyor. Sorum şu; yeni, tam modüler güç kaynağına eskisinin kablolarını takabilir miyim? İkisi de 650W olacak herhangi bir uyumsuzluk olur mu?

Neden? Yenisinden zaten kablolar çıkacaktır. Eskilerin hiçbir sıkıntısı olmasa bile yeni üretilmiş kablo kullanmak daha iyidir hele ki içinden böyle yüksek güç geçen kablolardan bahsediyoruz.

Herkese merhaba. Bilgisayarımın tam modüler güç kaynağı (FSP M85+ 650W) yandı ve yeni tam modüler güç kaynağı alacağım. Eski güç kaynağının kablolarını çıkartmadım, olduğu gibi duruyor. Sorum şu; yeni, tam modüler güç kaynağına eskisinin kablolarını takabilir miyim? İkisi de 650W olacak herhangi bir uyumsuzluk olur mu?

Eski PSU yandığına göre kısadevre olmuş olabilir.
Bu kısadevre kablolarada zarar vermiştir diye düşünüyorum.

Eskileri çıkarıp yenileri takın en sağlıklısı bu olacaktır.

Ayrıca PSU tarafındaki soketleri uymayabilir.

Eski PSU yandığına göre kısadevre olmuş olabilir.
Bu kısadevre kablolarada zarar vermiştir diye düşünüyorum.

Eskileri çıkarıp yenileri takın en sağlıklısı bu olacaktır.

Ayrıca PSU tarafındaki soketleri uymayabilir.
Çok teşekkürler.

Neden? Yenisinden zaten kablolar çıkacaktır. Eskilerin hiçbir sıkıntısı olmasa bile yeni üretilmiş kablo kullanmak daha iyidir hele ki içinden böyle yüksek güç geçen kablolardan bahsediyoruz.

Kablo düzenini çok iyi yapmıştık bir daha uğraşmamak için sordum. Yanıtın için teşekkürler.

Geri
Yukarı