Tamindir güvenilir mi?

Paralı uygulamalarda AppStore/Play Store linkine yönlendirir tamindir.

İndir'e basınca indirmeyecek yani. Sizi gidi korsanlar.

Çocukluğumuzun sitesi. Güvenilirdir ama önermem artık.

GTA Türk indireyim derken virüs kapmıştım.

gta v indirsem tamindir virüs girermi 170mb yazıyor acaba exe mi o kurmak için

tamindir güvenlimi gta v indircem 170mb acaba virüs mü yoksa exe dosyasımı ondan mı kuracak ?

Son düzenleme:
Kendine ait bir uygulama yüklüyor. Uygulama ile Rockstar Launcher'i indiriyor. Ondan sonra oyunu satın alıp indirebilirsiniz. Kendine ait uygulama yüklediğinden ayrıca reklam amaçlı bir şeyler de yükleyebilir. Tam indir yukarıda da belirttiğim gibi güvenilir bir site değildir. @canreis33

Dedigin gibi indirdim 105Gb virüs olmaz demi birde ekran kartı gt740 çökmez demi ramoer falan yüksek

acaba tamindir güvenlimi bilmiyorum

Şikayet var sitesinde vs. bilgisayarıma virüs bulaştı banka kartımdan para çektiler virüslü indirmeyin diyorlarda virüssüzse indireceğim umarım virüssüzdür.

Paralı uygulamalarda AppStore/Play Store linkine yönlendirir Tamindir.

İndir'e basınca indirmeyecek yani. Sizi gidi korsanlar.

Çocukluğumuzun sitesi. Güvenilirdir ama önermem artık.
efendim bazıları hayla indirilebiliyor ben gta v indirdim

Şikayet var sitesinde vs. bilgisayarıma virüs bulaştı banka kartımdan para çektiler virüslü indirmeyin diyorlarda virüssüzse indireceğim umarım virüssüzdür.
efendim benim bilgisayarımda kaspersky premium uygulaması var lisansılı parayla aldım hiçbir uyarı vermedi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…