Tanımadığım numaradan gelen garip arama

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan 30 dakika önce tanımadığım bir numaradan arama gelmişti fakat açmamıştım meşguldüm diye. Ardından 15 dk dakika sonra bu sefer yine farklı bir numaradan arama geldi ama bu ilk arayan numara değil farklı bir numara bu sefer açtım tunç siz misiniz gibi bir şeyler dedi ve ben de hayır dedim yanlış numarayı çevirmiş olmalısınız dedim ardından kapattım bu sefer 5 saniye geçer geçmez yine aynı numara aradı ve ben yine yanlış numarayı çevirdiğini söyledim. Bana hayır çevirmiyorum şu an ekranımdaki numara bu falan dedi aradığı numarayı söyledi ben de hayır o numarayı tanımıyorum ve hiçbir fikrim yok dedim ardından bana nerenin numarası gibi bir şey sordum ben de KKTC dedim o da tamam doğru gibi bir şeyler dedi ve ben dayanamadım direk kapattım. Arkadaşlar ben anlam veremedim içime ister istemez bir şüphe düştü bu neydi şimdi?

Ben anormal bir durum görmedim açıkçası neden korkuyorsunuz anlamadım klasik yanlış numara vakası, silivri il sınırlarına girdiğimde silivrili kebapçı da beni aradı ısrarla sipariş getirmek istedi üstelik arabadayım yani :) numara doğru ama ben vermedim siparişi.

Çok fazla korkmana gerek yok. Birşey yapamazlar. En kötü ihtimalle savcılığa başvurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı