TaoTronics purcore ANC açınca sağ taraftan cızırtı geliyor

cemil gedik

Decapat
Aktif gürültü engelleme acılınca sag kulaktan cızırtı geliyor, neden olur ne yapmalıyım?

Sadece tahminde bulunacağım, aktif gürültü engelleme teknolojisi mikrofonların dışardaki sürekli devam eden periyordik sesleri alıp, cihazın dışardaki aktif gürültüden kulak zarının titreşmesini engelleyecek bir ses üretir. Bu sesi üreten part bozulmuş olabilir diye düşünüyorum.

Hmm ama cihazı daha bugun aldım ve gurultu engelleme gayet guzel calısıyor.

Hmm ama cihazı daha bugun aldım ve gurultu engelleme gayet guzel calısıyor.

Aktif Gürültü engelleme açmadığında böyle bir cızırtı yoksa ve açınca başlıyorsa muhtemelen sorun dediğim gibidir, demek ki düzgün çalışmasını engellemiyor yani gürültüyü kesiyor fakat bir cızırtı üretiyor.

Bir de simdi fark ettim telefon ekranı kapalıyken gidiyor açınca tekrar baslıyor.

Bir de simdi fark ettim telefon ekranı kapalıyken gidiyor açınca tekrar baslıyor.

Ekran kapalıyken gürültüyü engelliyorsa ve cızırtı yoksa, orada yazılımsal bir problem de olabilir.
Bilgisayarınız varsa bağlayıp deneyebilir misiniz?

Ekran kapalıyken gürültüyü engelliyorsa ve cızırtı yoksa, orada yazılımsal bir problem de olabilir.
deniyorum hemen

Bilgisayardada yaptı aynı seyı ses acmayınca gıdıyor sarkı açınca baslıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…